Vložky pro lehkou inkontinenci

MoliMed® Thin

Ultra tenká a anatomicky tvarovaná vložka s jemným povrchem z netkané textilie.Při lehkém úniku moči. Vysoká kvalita vložek MoliMed zaručuje pocit bezpečí a pohodlí.

 

 

 

MoliCare® Lady

Diskrétní a pohodlné vložky pro ženy s lehkou inkontinencí moči. Unikátní patentované kroucené vlákno ihned odvede moč do savého jádra a zabraňuje jejímu pronikání zpět na povrch. Superbsorbent (SAP) v savém jádře ihned přemění moč na gel. Nový, jemný povrch s Aloe Vera navíc udrží pokožku stále zdravou. Díky pH 5,5 je povrch vložky neutrální k pokožce, a navíc je také antibakteriální – eliminuje až 99,9 % bakterií. Díky molekulám Odour Neutralizér vložky rychle a spolehlivě pohltí zápach.

 

 

MoliCare® Men

Vložky pro lehký únik moči. Speciálně tvarovaná pro muže. Diskrétní a pohodlné pomůcky pro muže s lehkou inkontinencí. Inkontinenční pomůcky MoliCare Men jsou určeny pro muže s lehkou inkontinencí. Vrátí vám pocit svěžesti a ztracenou sebedůvěru, abyste se nebáli dělat věci, které máte rádi. Unikající moč anatomicky tvarovaná pomůcka MoliCare Men velmi rychle pohltí a rozvede ji po celém těle pomůcky. Zabrání tak jejímu proniknutí zpět na povrch a přemění ji v gel, který pevně uzamkne uvnitř. Pomůcky vyrábíme z netkané textilie, která je prodyšná a nezapařuje pokožku. Pohlcují zápach díky aktivním molekulám Odour Neutralizér a nenechají ho proniknout zpět.

KONTAKTY

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout