Veroval pažní tlakoměr

Veroval® pažní tlakoměr

 změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence.
Navíc odhalí i případné srdeční arytmie.Ergonomická univerzální manžeta zajistí pohodlí při měření. A díky integrované kontrole těsnosti manžety se nemusíte starat o nastavení.Do aplikace Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete naměřená data, která můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení. Na Veroval pažní tlakoměr se vztahuje prodloužená záruka 5 let.

 

Veroval duo control

- dokáže velmi přesně změřit krevní tlak a tepovou frekvenci. Pantentovaná technologie kombinuje 2 profesionální metody měření - oscilometrickou a poslechovou (auskultační). Tím se liší od většiny automatických tlakoměrů na trhu, které pracují jen s oscilometrickou metodou. Poslechovou metodu využívají lékaři při klasickém měření fonendoskopem. Vysokou přesnost měření s tlakoměrem Veroval® duo control potvrdily klinické studie, přístroj také dokáže odhalit poruchy srdečního rytmu. Tlakoměr spolehlivě měří hodnoty i u pacientů s nepravidelným srdečním rytmem. Díky bezplatné aplikaci Veroval® medi.connect můžete sami naměřená data analyzovat, ukládat do počítače a sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.

 

 

Veroval® zápěstní tlakoměr

snadno kdykoli zjistíte svůj aktuální tlak. Přístroj vás navíc upozorní i na případný nepravidelný srdeční tep. Zápěstní tlakoměr Veroval změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Navíc vás upozorní i na případný nepravidelný srdeční tep. Přístroj není potřeba nastavovat, ihned po vybalení je připraven k používání. Napumpování probíhá automaticky, díky tomu je měření rychlé, snadné a pohodlné. Na Veroval zápěstní tlakoměr se vztahuje prodloužená záruka 5 let.
 

KONTAKTY

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout